तिप्ले सरकारई खर्च रोक्दिले खामु, अर्थमन्त्ती - Tamu Times

तिप्ले सरकारई खर्च रोक्दिले खामु, अर्थमन्त्ती

२९ भदौ, पोखरा,
हुम च्हाक्ली तमु,
सरकारई नियमित प्रत्रियाईटो बजेट पारित लौ निति किईमो । जे १५ गते आसो सरकारई पखउले अध्यादेशई प्रतिस्थापन विधेयक पारित आतमईनै संसदई बैठक ओसो असोजई ४ गतेसम्म थेईमो । प्रतिस्थापन विधेयक भदौ ३० गतेसम्म पारित आतईमरी छलेई खामो । मंगबलबार प्रतिनिधिसभा बैठक आतैमरी पत्रकारझोगोनी ताँ लम्दै अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मई नियमिति प्रक्रियाईटो बजेट पारित लैमरी आसो बढिब भिईमो ।कर रेउरी विशेष व्यवस्था मो । चदुले कर रेउरी खाम, ५÷७ दिन खर्च आतले खाम । रोक्दिलपरिव तैभे रोक्दिउरी खाम भिईमो । पेश्की खर्च अलब मन्त्री शर्माई भिईमो पेश्की खर्च आता, अध्यादेशैनि आख, विधेयक पास तईभे नियमित प्रक्रियाईटो खर्च तम भिई ।

Tamu Times

Tamnutimes.com is the first online news portal in Gurung language from Nepal, providing business news, bank credit profit updates, information on sales

哩亞電子煙、煙彈訂購

哩亞拋棄式電子煙、霧化煙彈台灣訂購官網https://www.online-ilia.com/,拋棄式無需充電,口味正宗,隱私包裝出貨。

Ilia哩亞電子煙電子菸煙彈線上購物網,訂購網址https://www.online-ilia.com/pods,所有商品均為正品,隱私包裝出貨。