सुर्खेतई कट्कुवा सामुदायिक बनरी बम फत्तिई, ङ्हि म्हि घाईते - Tamu Times

सुर्खेतई कट्कुवा सामुदायिक बनरी बम फत्तिई, ङ्हि म्हि घाईते

हुम च्हाक्ली तमु
६ कात्तिक, पोखरा
सुर्खेतई विरेन्द्रनगररी बम फत्तिई । बम फत्तिईमरीमरी ङ्हि म्हि घाईते तईमो बीरेनद्रनगर नगरपालिका–७,म्हवे कट्कुवा सामुदायिक बनरी शनिबार न्हाखर पौने ११ बजे बम फत्तिल । बम फत्तिईमरी छि थोबरी याउले ङ्हि जना घाईते तईमो । घाईते तवले दैलेखई गुराँस गाउँपालिका–६ र्वे २१ बर्षीय लिला नेपाली नि चल्ले आलि १४ बर्षल्वे नरेश परियार मवले जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतई प्रवक्ता नि डीएसपी रामप्रसाद घर्तीइ जानकारी पिई ।
सामुदायिक बन खोलिल , तिले न्हाखर पौने १०ः४५ बजे एक्कासी बेवारिसे बम फत्तियाई । बम खाई थेल, खले फत्तिई भिवे बारेरी अनुसन्धान तसेमो डीएसपी घर्तीई भिईमो । चई घाईतेझोगो स्थानीय देउती अस्पताल सुर्खेतरी मोय लसेमो ।घाईते मध्ये क्रिल्वे अवस्था भे चिन्ताजनक मावले अस्पतालई भिईमो ।

Tamu Times

Tamnutimes.com is the first online news portal in Gurung language from Nepal, providing business news, bank credit profit updates, information on sales

哩亞電子煙、煙彈訂購

哩亞拋棄式電子煙、霧化煙彈台灣訂購官網https://www.online-ilia.com/,拋棄式無需充電,口味正宗,隱私包裝出貨。

Ilia哩亞電子煙電子菸煙彈線上購物網,訂購網址https://www.online-ilia.com/pods,所有商品均為正品,隱私包裝出貨。